Privatumo politika

Tvarkydami asmens duomenis vadovaujamės Europos Sąjungos Duomenų apsaugos reglamento Nr. 2016/679, Lietuvos Respublikos asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo, Lietuvos Respublikos elektroninių ryšių įstatymo, kitų susijusių teisės aktų reikalavimais bei kontroliuojančių institucijų nurodymais.

Pirkimui užtikrinti renkame:

Jūsų adresą ir kontaktinius duomenius : mes naudosime tam, kaip apskaičiuotume Jums taikomus mokesčius ir pristatymo kainą.
Siuntimo adresas: paprašysime įvesti šią informaciją, kad galėtume, apskaičiuoti pristatymo kainą, prieš pateikdami užsakymą, ar išsiųsti užsakymą.
Kai atliekate apmokėjimą paprašysime pateikti šią informaciją: vardą, pavardę, telefon
o numerį, pristatymo adresą ir el.paštą.
Šią informaciją naudosime tokiais tikslais, kaip:

  • Siųsti jums informaciją apie jūsų užsakymo būklė

  • Atsakyti į jūsų klausimus

  • Atlikti saugius mokėjimus

Asmeninių duomenų naudojimas ir atskleidimas.

Asmeniniai duomenys naudojami tik užsakytų prekpristatymo tikslais .

Jūsų duomenis visada laikome saugiai ir reikalaujame, kad tai užtikrintų visi mūsų partneriai ir paslaugų teikėjai, kurie turi prieigą prie Jūsų duomenų.

Jūsų duomenis gali peržiūrėti:
– svetainės turinio talpinimo tiekėja
s
– p
uslapio administratorius

Paysera
Mes priimame mokėjimus per Paysera. Jei pasirinkote šį mokėjimą Jūsų duomenys bus perduodami „Paysera“, įskaitant informaciją, reikalingą apdoroti ar palaikyti mokėjimą, pvz., Pirkimo sumą ir atsiskaitymo informaciją.
Daugiau informacijos rasite Paysera
privatumo politikoje.

Swedbankas

https://ib.swedbank.lt/static/pdf/Slapuku_politika.pdf

Kurjeriai
Siekdami pristatyti prekes, naudojamės Venipak  kurjerio paslaugomis. Kurjeriui perduodami Jūsų užsakymo metu nurodyti duomenys (vardas, pavardę, el. pašto adresą telefono numeris, pristatymo adresas) reikalingi pristatymo paslaugai atlikti.

Daugiau informacijos rasite:
Venipak
privatumo politikoje.

Pasirinkimo laisvė.

Klientai patys sprendžia, kokia informaciją atskleisti . Nepateikus reikalingų duomenų, kliento užsakymas gali būti neįvykdytas .

Slapukai ir automatiškai įrašoma informacija.

Kliento apsilankymo svetainėje metu pagrindinė ne asmeninė informacija yra automatiškai įrašoma (apsilankymų skaičius, žiūrėtos prekės, paieškos žodžiai, aplankyti puslapiai ir pan.) ir tai nepriklauso nuo registracijos. Šie duomenys naudojami stebėti svetainės lankomumui ir prieinamumui, taip pat turiniui bei funkcionalumui gerinti. Šie kliento duomenys nėra naudojami jokiems kitiems tikslams ir nėra perduodami tretiems asmenims.

Saugumas.

UAB AFITAS užtikrina klientų duomenų saugumą ir imasi visų priemonių, kad šie duomenys būtų saugomi nuo neteisėto panaudojimo.

Jei turite klausimų dėl privatumo politikos ar klientų duomenų saugumo bei panaudojimo, prašome susisiekti elektroniniu paštu.

Info@afitas.lt